Sleeve Music

Kişiselleştirilebilir Müzik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 0.9.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Orange Tribes
Sleeve Music; Android cihazlarınız üzerinde sevdiğiniz sanatçıları takip etmenize, son çıkan müzik ve video kliplerini görmenize olanak sağlayan harika bir müzik dinleme uygulamasıdır.

Sleeve Music; Android cihazlarınız üzerinde sevdiğiniz sanatçıları takip etmenize, son çıkan müzik ve video kliplerini görmenize olanak sağlayan harika bir müzik dinleme uygulamasıdır.

Sosyal ağ entegrasyonu ile birlikte gelen uygulama sayesinde sevdiğiniz sanatçıların tüm sosyal ağ hesaplarına anında ulaşabilir ve etkileşim kurabilirsiniz. Ayrıca bu sanatçıların en son çıkan müzikleri ve video kliplerine erişebilir ve izleyebilirsiniz.

Herhangi bir kayıt gereksinimi bulunmayan uygulama zengin içerik ve modern bir arayüz ile karşımıza çıkıyor. Ruh halinize göre seçebileceğiniz çalma listeleri kategoriler halinde sıralanmış durumda. Bununla birlikte şarkıcıların en yeni video klipleri, şarkıcıların en son haberlerini ve hayatını içeren profilleri kısacası müziğe dair her şeyi uygulamada bulabilirsiniz.

Kullanıcılarına sosyal medya entegrasyonu sunan Sleeve Music ile Last.FM ve Spotify hesabınızı ekleyerek çok daha fazla çalma listelerine ulaşabilirsiniz. Sanatçıların video klipleri YouTube, şarkılar ise SoundCloud üzerinden çalınıyor.

Eğer mevcut çalma listelerini beğenmezseniz arama fonksiyonunu kullanarak kendi çalma listelerinizi oluşturmanız mümkün. Ayrıca mevcut müziklerinizi de uygulama içine aktarabiliyorsunuz.

Evde, işte, kitap okurken veya spor yaparken sadece hoşunuza giden müziklerin dinlemek istiyor ve sevidğiniz sanatçıları yakında takip etmek istiyorsanız Sleeve Music tam size göre.

Mutlaka denemelisiniz!

Daha Fazla Göster
Sleeve Music indir